Nejlevnější chorvatsko
Home
 

Služby

Dovolená je o společném čase stráveném s přáteli, rodinou. Není jen o lenošení na lehátku. Je o poznávání nových chutí a vůní, o možnosti se na chvíli zastavit a obdivovat vzdálené kraje. CA TEVAK přináší širokou nabídku možností, jak si dovolenou užít se vším, co k tomu patří za přijatelnou cenu pro dvojice, rodiny s dětmi, školy, spolky a firmy.

Nabízíme Vám 11ti denní pobytové rekreace u moře v Chorvatsku v městečku BIBINJE , které se nachází v prostorách Zadarské riviery asi 8km od města Zadar.

 

 

 

 

 

 

Pobyt  je zajištěn v uzavřeném chatovém táboře, kde nabízíme ubytování v chatkách nebo apartmánu. Kemp leží přímo na břehu moře s vlastní pláží a pozvolným vstupem do moře, mimo silniční provoz.

Chaty jsou 2,3 a 4 lůžkové.Čtyřlůžkové chaty jsou vybaveny dvěma palandami s úložným prostorem.Dvoulůžkové chaty mají dvě samostatná lůžka. Chaty jsou vybaveny lednicí, elektrickým dvouvařičem, kompletním nádobím na vaření, stolem se židlemi a dvoudílnou skříní.
Užitný rozměr chat je 6x4m (čtyřlůžková),4x4m (dvou a třílůžkové) a 2x4m zastřešená veranda spolu s plastovým stolkem a židlemi.Možnost využití otevřeného ohniště a přenosných grilů.
Sociální zařízení (záchody a sprchy) jsou evropského stylu a oddělené pro muže a ženy (slouží jen pro potřeby účastníků pobytu).
Apartmán je vybavený vlastním sociálním zařízením, kuchyňkou balkónem s výhledem na moře a dvěma lůžky.


  

 Top